קטלוג עבודות – למה לי ואיך הכי נכון לעשות את זה

בניית-אתר-קטלוג-לעסק

יש לכם מוצרים או עבודות שאתם רוצים להציג בצורה מקצועית?
בין אם הנך צלמ.ת, מעצב.ות פנים, גרפיקאי.ת, ספק.ית את.ה רוצה להציג ללקוחות שלך את המוצרים שלך בצורה מקצועית, נוחה, עם סינון לפי נושאים. יש המון דרכים לעשות את זה, אבל יש כמה דברים מנצחים שאומרים רק דבר אחד!. בניית אתר קטלוג זה מה שאתם צריכים! שיציג אתכם בצורה נכבדה ברשת!

1. אתם רוצים להופיע בתוצאות גוגל

נכון יש את הפייסבוק ויש אינסטגרם, ובפייסבוק אפילו אפשר לשים לפי תיקיות. אבל אל תשכחו שהפוסטים בפייסבוק ובאינסטגרם לא מוצגים בתוצאות בגוגל למי שמחפש. ואתם בטח רוצים להיות מוצגים כשמישהו מחפש "צלם בבאר שבע" / "מעצבת פנים בשרון" וכו.. בניית אתר לעבודות שלכם יתן לכם את האפשרות להופיע בתוצאות גוגל לכל המחפש

2. אתם רוצים להיראות ייצוגים ומקצועיים

נכון שאסור לוותר על נראות בפייסבוק, באינסטגרם וכיוצ"ב, אבל לכל חברה שמכבדת את עצמה יש אתר. אתר שמאגד בתוכו בצורה מסודרת את כל התכנים, דרכי ההתקשרות והשירותים אותם הם נותנים. אין משהו יותר נוח מלהיכנס לקטלוג ולראות את כל העבודות של חברה ממוינות לפי נושאים בלחיצת כפתור!

דוגמא לבניית אתר קטלוג לאדריכל המציג את עבודותיו

3. אף אחד לא יכול לחסום אתכם.. בניית אתר היא שלכם בלבד!

לכל אחד זה קרה, פתאום פייסבוק החליטה לחסום כי בפרסו שלכם היה איזה פסיק לא במקום. ואין משהו נורא יותר מזה שלוקחים לכם את כלי התקשורת שלכם עם לקוחות. ובכן, באתר זה לא יכול לקרות. בניית אתר יתן לכם נכס שתוכלו לעדכן בעבודות חדשות ללא מגבלות ובנראות שתרצו.

4. לעדכן את העבודות כמו שהזנתם מאמר חדש. להישאר רלוונטים

מה שמעלה אתר בדירוג של גוגל זה העידכון. להישאר רלוונטים ולספק מידע חדש ומעניין. בעודכם מעדכנים ומזינים פרוייקט חדש, כאילו הכנסתם מאמר חדש. אתם נשארים רלוונטים והדירוג שלכם בגוגל עולה

ובכן אלו הסיבות העיקריות למה כדאי לכם לבנות אתר קטלוג

מעניין אותכם לשמוע עוד? כאן תמצאו דוגמאות מאתרי קטלוג שבנינו ועוד מידע ומחירים

עכשיו איך ולמה?

גם לזה כתבנו לכם מדריך 🙂

לחצו כאן ותגיעו אליו

דילוג לתוכן